KUCHYŇSKÉ LINKY

Vyrábíme především dle požadavků zákazníka. Kuchyňskou linku zaměříme prokonzultujeme se zákazníkem výběr materiálů (druh, tvar, typ, dezén, atd.) zhotovíme PC návrh a cenovou kalkulaci. Vše provádíme od zaměření po finální dokončení včetně dopravy a montáže.

Použité materiály: lamino v různých dezénech, dvířka lamino, MDF fóliované, masiv bor, dub, olše, buk a moření dle vzorníku barev. Lze také vybrat mnoho doplňků ( drátěný program a relling systém ) pro lepší a komfortnější využití kuchyňské linky, jakož jsou výsuvné drátěné koše a vestavné regály v korpusech, dále otočné koše, rampy s osvětlením a multifunkčním sloupem na který lze dodat rovněž různé komponenty.

Samozřejmostí je dodávka vestavných i volně stojících spotřebičů za zvýhodněné ceny. Více informací na www.spotrebice-levne.cz.


fotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogalerie